آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

تور یکروزه پلنگ دره/ ایران گردی

پلنگ دره

تور یکروزه پلنگ دره/ ایران گردی

 

معرفی کارگزار :

گروه گردشگری سفر وب

انجمن گردشگری دانشگاه پیام نور

کانتر : آقای رحیمی

تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵

مشاوره : ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

یکی از راه‌های تبدیل یک آدم خانه‌نشین به کسی که کوله‌‌پشتی از دوشش نمی‌افتد و مدام در سفر شما را همراهی می‌کند بردن او به سفر‌های دارای یک مسیر رودخانه‌گردی است.

رودخانه‌گردی تنگه واشی نمونه خوبی است اما برای ایجاد دگرگونی یاد‌شده کمی هم به چاشنی هیجان و بالا‌رفتن آدرنالین خون نیاز داریم.پلنگ دره

این نسخه جادویی که کم از فرمول تبدیل مس به طلا ندارد را می‌توانید در خلال سفری شامل رودخانه‌گردی در پلنگ‌دره و مشاهده آبشار ۸متری این منطقه به‌دست آورید و از تنهایی سفررفتن خلاص شوید.

جنگل پلنگ‌دره واقع در شیرگاه در استان مازندران جایی است که باید عازم آن شوید و پس از طی کردن رودخانه می‌توانید آبشار یاد‌شده و کمی آن‌طرف‌تر دریاچه الیمالات را ببینید و در آن قایق‌سواری کنید.

در کنار این دریاچه چنانچه راهپیمایی کنید می‌توانید نیمی از گونه‌های گیاهی تمام منطقه مازندران را مشاهده کنید.

پلنگ دره

لوازم این سفر افزون بر همراه خانه‌نشین شما شامل چکمه یا صندل برای عبور از رودخانه، شلوار و لباس اضافی، باتوم، کلاه و عینک‌آفتابی، زیرانداز و آب آشامیدنی می‌شود که نداشتن هر یک از آنها ممکن است منجر به پشیمانی شود.

گر بدون راهنما عازم سفر می‌شوید (که ما آن‌را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم) نشانی را به یاد داشته باشید.

از شهر زیبای شیرگاه شهرستان سوادکوه شمالی و از پاسگاه نگهبانی منابع‌طبیعی حدود ۱۳‌کیلومتر جاده خاکی که با خودرو حدود یک ساعتی طول می‌کشد را باید طی کنید تا به جنگل‌های ابتدای مسیر برسید. جدای از گردشگر‌های دیگر که می‌توانند راهنمای شما باشند خود رودخانه افزون بر هدفی بکر و زیبا، وسیله‌ای است که پا به پا شما را تا رسیدن به آبشار پلنگ‌دره همراهی می‌کند.

هنگام سفر به یاد داشته باشید که رودخانه‌گردی به معنی طی‌کردن تمام مسیر در رودخانه نیست و طی سفر باید به فراخور راه گاهی از میان رود گذر کرد.

پلنگ دره

از سوی دیگر رود‌ها فقط در مسیر‌های پر پیچ‌و‌خم آرام هستند و برای گذر از آن می‌توان این بخش از رود را انتخاب کرد.

معرفی کارگزار :

کانتر : آقای رحیمی

تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵

مشاوره : ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

ارسال یک پاسخ