آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

تور نمایشگاهی صنعت نفت و گاز امارات ابوظبی ۲۰۱۷

نفت و گاز ابو ظبی

تور نمایشگاهی صنعت نفت و گاز امارات ابوظبی۲۰۱۷

تور نمایشگاهی صنعت نفت و گاز امارات ابوظبی 2017

کشور، شهر و محل برگزاری :

آسیا، خاورمیانه، امارات متحده عربی، ابوظبی، مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی (ADNEC)

کانتر : آقای رحیمی

تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵

مشاوره : ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

ارتباط با ما از طریق سایت سفر وب.

نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC) در یک نگاه

نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC) موثرترین نمایشگاه و كنفرانس بین المللی بازار نفت و گاز در جهان محسوب می شود. این رویداد سریع ترین مسیر دسترسی به خیل انبوه خریداران محصولات و خدمات نفت و گاز است.

نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی همه ساله مخاطبان حرفه ای نفت و گاز با قدرت خرید واقعی را به خود جذب می نماید و بیش از ٩.٧٦ میلیارد دلار معامله در محل این نمایشگاه انجام می شود.

برای بسیاری از بخش های تجاری نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی جایگاه جهانی برتر جهت ارتباطات جدید و كشف فرصت های تازه به شمار می آید.

با گذشت زمان مشخص شده است که این رویداد جایگاه بسیار مهمی در توسعه تجارت، دیدار با همتایان، ارائه و تبادل ایده ها در زمینه جدیدترین فناوری، دانش و نوآوری های صنایع نفت و گاز، دارد.

اگر از تامین كنندگان صنایع نفت و گاز هستید لازم است در این رویداد تجاری پیشرو در جهان، حضور یابید. نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC) یک رویداد است.

خدمات قابل ارائه در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC)

مهمترین مأموریت ما حضور موثرتر و بی دغدغه تر شما در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC) است.

به شما اطمینان می دهیم ، تمام تلاش همکاران توانمند ما، ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و مورد نظر شماست.

در ادامه مجموعه کاملی از خدمات، برای حضور در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC) فراهم آمده است :

تور نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC)

خرید تور ،رزرو هتل در ابوظبی ، رزرو آنلاین هتل، خرید بلیط هواپیما به ابوظبی، رزرو اینترنتی بلیط هواپیما، کارت ورودی نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC)

تکمیل فرم ثبت نام، بیمه مسافرتی سامان، خرید بیمه مسافرتیدرباره نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC) بیشتر بدانید!،

محصولات قابل ارائه در نمایشگاه صنعت نفت امارات ۲۰۱۷:

گواهی و طبقه بندی، كمپرسورها،ساخت، مشاوره، كنترل خوردگی و سایش، حفاری، تجهیزات برقی، مهندسی، محیط زیست، تولید تجهیزات، اكتشاف، كمپرسورهای گازی، تصفیه گاز، توزیع گاز و تولید برق، اكتشاف و تولید گاز، تبدیل كردن به گاز،نظارت و دولت، بهداشت و ایمنی، ابزارها، فناوری اطلاعات و مخابرات، تعمیر و نگهداری

دریا، گاز طبیعی.

فراساحل:

تجهیزات، بهداشت و ایمنی، فناوری اطلاعات، تعمیر و نگهداری، پمپ ها، دكل ها، خدمات، مخازن، حفاری، خطوط لوله، لوله ها، گرمایش قابل حمل، سیستم های نیرو

تجهیزات و خدمات فرآیند، مجتمع های فرآیند، تولید، پمپ ها، كشتی ها، قایق ها و مخازن، ذخیره سازی، خدمات فنی، ابزارها، حمل و نقل، شیرها، تكمیل چاه

 

 

بخش ویژه: فراساحل و دریا

در این نمایشگاه بخشی مخصوصی در کنار دریا برای تجهیزات فراساحل، دریایی و سنگین در نظر گرفته شده است و برای شركت ها امكان ارائه محصولات، خدمات و فراساحل شامل دكل ها، مخازن، نفت كش ها، تجهیزات حفاری زیردریا، خطوط لوله و ابزارها را در یك محیط واقعی دریایی فراهم می كند.

نمایشگاه با برگزاری كنفرانس فراساحل و دریایی در محل مخصوص آن در كنار دریا، تكمیل می گردد. این كنفرانس خریداران و تصمیم گیران بخش فراساحل و دریایی همراه با نمایش محصولات باكیفیت را به خود جذب می نماید.

کانتر : آقای رحیمی

تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵

مشاوره : ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

ارتباط با ما از طریق سایت سفر وب.

محصولاتی كه در بخش فراساحل و دریا ارائه می شوند شامل:

تجهیزات زیردریا، حفاری، تولید و چاه، غواصی عمیق- ROVها، تجهیزات غواصی و سیستم های بینایی، كشتی ها، قایق ها و مخازن، تجهیزات و خدمات بهداشتی، ایمنی و محیط زیست، تجهیزات و خدمات پمپ، اقیانوس نگاری و نقشه برداری، بنادر و تأسیسات، تكمیل و جداره چاه، مدیریت پروژه، مشاوره و تحقیق و توسعه، حمل و نقل هوایی، عرشه های بالگرد و پشتیبانی

مهارها، زنجیرها، طناب ها و لنگرها، تجهیزات زیست محیطی و مقابله با آلودگی نفتی، مجتمع های ساخت، تولید و تعمیر

سیستم های تولید دریایی، سیستم ها و مواد آتش نشانی، ROVها، تجهیزات غواصی و سیستم های بینایی، مخابرات و فناوری اطلاعات، نجات كشتی، Supplies Used Onboard Vessels، سیستم های اظطراری، تجهیزات و سیستم های منور، پایش مخزن و تولید، اجزاء خطوط لوله و لوله كشی صنعتی، مخازن و تجهیزات FPSO، تجهیزات هیدرولیكی و الكترومكانیكی، مدیریت خدماتبازرسی و نگهداری خط لوله، تولید نیرو و موتور،پمپ ها و كمپرسورهانجات، ایمنی و حفاظت، لرزه نگاری، هواشناسی، آب نگاری دریایی، DP و نقشه برداری، بازرسی، تعمیر و نگهداری،ابزار دقیق، نورپردازی/ روشنایی محل كار

کانتر : آقای رحیمی

تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵

مشاوره : ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

ارتباط با ما از طریق سایت سفر وب.

ارسال یک پاسخ