آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

هتل rixos pera استانبول ۵ ستاره

هتل ۵ ستاره رکسوس پرا استانبول (Rixos Pera Istanbul) که قدیمی ترین و اولین هتل استانبول می باشد در منطقه ی پرای این شهر، و در نزدیکی مهمترین خیابان استانبول، یعنی خیابان استقلال واقع شده است. این هتل درست چسبیده به سفارت انگلستان می باشد و تنها ساختمان منطقه هست که دید مستقیم و وسیعی به حیاط سفارت بزرگ انگلستان در استانبول دارد. این هتل نمادی از فرهنگ، تاریخ و سرگرمی و زیبایی ترکیه می باشد. درست در دل این هتل و چسبیده به آن، یکی از زیباترین و قدیمی ترین کلیساهای استانبول قرار دارد.

این هتل دارای ۱۱۶ اتاق و ۲۱ سوییت می باشد. از طبقات سوم به بعد این هتل نمای زیبایی از مساجد و سواحل شهر استانبول قابل مشاهده بود و بی نظیرترین لحظه ی غروب آفتاب رو در این هتل می توانید ببینید که به آن شاخ طلایی یا گلدن هورن می گویند. همچنین موقعیت هتل از نظر دسترسی به مناطق دیدنی شهر استانبول نیز، عالی می باشد.

هتل دارای اتاق های دلوکس معمولی (متراژ ۲۸ الی ۳۵ متر مربع) با منظره ی شاخ طلایی، اتاق های مخصوص افراد معلول ( متراژ ۲۸ الی ۳۵ متر مربع)، جونیور سویت (متراژ ۵۰ متر مربع)، سویت خانوادگی (متراژ ۵۰ متر مربع) با دو اتاق خواب، استودیو سویت (متراژ ۴۶ متر مربع) و یک اتاق خواب جداگانه و تراس، سویت سوپریور (متراژ ۷۰ متر مربع) و یک اتاق خواب، گرند سویت (متراژ ۸۰ متر مربع) و دو اتاق خواب جداگانه می باشد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی اتاق ها داری تمامی امکانات رفاهی و خدماتی لازم از جمله صندوق ایمنی، مینی بار، سیستم تهویه عالی و …. می باشند.

هتل پرای استانبول دارای مرکز و سالن مخصوص ماساژ به مساحت ۶۰۰ متر مربع می باشد. در این هتل یکی از بهترین لحظات رو با انواع ماساژ های مخصوص کلاسیک، تایلندی، بالی، و … می توانید تجربه کنید. تجربه های استفاده از اتاق های بخار، سونا، و سالن های ورزشی نیز خاطره انگیز خواهد بود.

این هتل دارای ۴ رستوران مختلف و انواع کافی شاپ می باشد. ولی بهترین قسمت آن تجربه استفاده از رستوران مخصوص هتل در آخرین طبقه ی هتل با بهترین منظره از شهر استانبول و همچنین موسیقی زنده است. از نظر دسترسی نیز این هتل با ۳ دقیقه پیاده روی به خیابان استقلال که پر است از انواع فروشگاه ها و برند های مختلف لباس، می رسد. این هتل دسترسی بسیار آسانی به منطقه ی تکسیم استانبول، کاخ توپکاپی و مساجد ایاصوفیه و سلطان احمد دارد و به اکثر این نقاط می توانید با گذشت ده دقیقه به آن ها دسترسی داشته باشین.

 

 

 

 

 

کمترین نرخ پرواز وتور استانبول را از ما بخواهید

کانتر : نادر رحیمی

تلگرام  : telegram.me/group2t

۸۸۱۰۵۰۷۲ /۸۸۱۰۹۱۵۵

۷۷۷۵۳۱۰۷ / ۷۷۷۵۳۱۰۸

۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

گروه گردشگری طوطی

#اقامت تک #استانبول #کارگزار #آفر #پرواز ارزان #بهترین نرخ #تور #گروه طوطی #اقساط #طوطی