آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

هتل sani مالزی ۳ ستاره

این هتل واقع شده درقلب منطقه چوکیت و پی دبلیو تی سی، محلی مناسب برای دسترسی و گشت وگذار در کوالالامپور است. لازم به ذکر است که این منطقه شلوغ و پر هیاهو می باشد و در حین بازدید از شهر باید مراقب وسایل گران بهای خود باشید.
از هتل مهمان ها می توانند به راحتی‌ به مرکز شهر دسترسی‌ پیدا کنند. از لحاظ مناظر و جاذبه‌های محلی می توان به فروشگاه محلی، مرکز تجاری جهانی پوترا و بازار بارو اشاره کرد.
این هتل ۳ ستاره دارای اتاق هایی با محیطی‌ تمیز با امکانات اولیه‌ از قبیل تلویزیون مسطح، دوش، سشوار، مینی بار می باشد. لازم به ذکر است که این هتل بیشتر مناسب برای سفرهای دوستانه کوالالامپور است. اگر به دنبال مکانی تمیز فقط برای استراحت در طول شب هستید و هدف اصلی شما گشت و گذار است، این هتل انتخابی مناسب برای شماست.

امکانات هتل سانی کوالالامپور

میز جلو و سرویس اتاق ۲۴ ساعته، پارک ماشین، قهوه خانه، دربان، آسانسور، اتاق خانواده، امکانات ملاقات، رستوران، خدمات اتاق، منطقه سیگار کشیدن، اینترنت بیسیم رایگان ۲۴ ساعته.
فاصله هتل تا: فروشگاه لباس چو کیت ۴۰۰ متر (۵ دقیقه پیاده روی)، دانشگاه مالزی ۵۰۰ متر (۶ دقیقه پیاده روی)، بازار روز ۴۰۰ متر (۵ دقیقه پیاده روی)

مجری تور :

مانیا پرواز

کانتر : نادر رحیمی

تلفن تماس :

۰۲۱۷۷۷۵۳۱۰۷ / ۰۲۱۷۷۷۵۳۱۰۸ / ۰۲۱۸۸۱۰۹۱۵۵ / ۰۲۱۸۸۱۰۵۰۷۲