آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

هتل summit دبی ۴ ستاره

هتل سومیت (Summit Hotel) دبی (۴ ستاره) در منطقه دیره واقع شده است

مکان و مشخصات هتل :

هتل  فقط  ۲۰۰ متر از ایستگاه مترو الرقه  و مرکز خرید آل Ghurair واقع شده است. استخر پشت بام  دارای  تراس زیبایی است و یک مرکز بهداشتی نیز در هتل قرار گرفته است. هتل در نزدیکی  بسیاری از مناظر دیدنی دیره از جمله نهر معروف دوبی، سوق طلا ، بازار ادویه جات ترشی جات ، دهکده میراث و مراکز خرید متعدد واقع شده است. این هتل سرویس رفت و برگشت به ساحل MAMZAR ، مرکز شهر و مراکز خرید ارائه میدهد

اتاق هتل :


اتاق ها یک منطقه نشستن با صندلی بزرگ و تلویزیون صفحه تخت در هر اتاق و بسیاری از امکانات مدرن را دارند. انتخابی از لوازم آرایش و سشوار در هر حمام خصوصی ارائه شده است.

سرگرمی هتل :

مهمانان میتوانند از استخر شنای روی سقف هتل برای شنا و  عرشه خورشید آن برای حمام آفتاب استفاده کنند ، منطقه استخر کودکان جداگانه و کافه کنار استخر نیز موجود است . همچنین یک باشگاه سلامتی و تناسب اندام در هتل با سالن بدنسازی، سونا، اتاق بخار مجهز و طیف وسیعی از امکانات ماساژ و درمان وجود دارد.

رستوران هتل :

رستوران ها طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی را برای  مهمانان فراهم میکنند  رستوران غذاهای مدیترانه ای هتل با غذای بوفه در رستوران اصلی ارائه شده است ، که به صورت ۲۴ ساعت در روز باز است.

امکانات رفاهی هتل سومیت (Summit Hotel) دبی (۴ ستاره) :

سرویس اتاق، کرایه ماشین، خدمات شاتل (رایگان) ،شاتل فرودگاه ( هزینه اضافه ) ،میز پذیرش  ۲۴ ساعته ، چک ورود ، چک خروج، تبدیل ارز، میز تور ،خدمات بلیط ،نگهداری چمدان ،خدمات دربان خصوصی، سالن ، منطقه TV ،نگهداری از کودکان ، خدمات کودک ،خشکشویی،تمیز کردن و خشک، خدمات اتو ،برق کفش ،خدمات روزانه، نشست ، سالن مهمانی، مرکز تجاری، فاکس ، باربر ، سالن آرایش و زیبایی ،مغازه کادو فروشی، امکانات اتاق VIP ،مجموعه لباس عروس ،روزنامه، گاوصندوق ،مغازه ها (در هتل) ،مینی بازار در هتل، اتاق غیر سیگاری ،امکانات برای مهمانان معلول ،آسانسور، اتاق عایق صوتی ،اتاق عاری از آلرژی،غیر سیگاری در سراسر هتل ،منطقه سیگار کشیدن

 

 

 

 

 

 

گروه گردشگری طوطی مجری تور دوبی

    ۸۸۱۰۵۰۷۲/ ۸۸۱۰۹۱۵۵

   مشاوره رایگان  تور

    ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶

                         امکان برگزاری تور به صورت اقساط ویژه کارکنان دولت و بانک ها

تگ » #گروه طوطی #تور لحظه آخری # تور دوبی # تور نمایشگاهی # تور اقساط