آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو

معرفی نمایشگاه و کارگزار مربوطه :

تاریخ نمایشگاه :۲ الی ۵ مارچ  ۲۰۱۷

محل برگزاری : گوانجو کشور چین

سایت اصلی نمایشگاه : کلیک کنید

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم. نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو از اولین نمایشگاه های تجهیزات دندانپزشکی چین است و سابقه زیادی دارد. این نمایشگاه در ابتدا در سال ۱۹۹۵ در ماه مارس برگزار شد و با تلاش شانزده ساله ی خود به جایگاه پیشتازی در چین رسید. این نمایشگاه بیش از ۳۰۰۰۰ بازدید کننده را از کشور ها و مناطق مختلف جهان جذب خود کرده است.نمایشگاه در این ۱۶ سال آوازه ی خوبی کسب کرده است و به عنوان بزرگ ترین، موثر ترین رویداد دندانپزشکی همراه با بهترین خدمات در چین و حتی در آسیا، شناخته شده است. این نمایشگاه محصولاتی مثل ابزار دندانپزشکی را ارائه می دهد که خود شامل: ابزار عمومی دندانپزشکی، ابزار اندودانتیک، وسایل جراحی، ابزار و تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزار مکانیکی ترمیم، تجهیزات ارتودنسی، دستگاه بیهوشی دندانپزشکی، ابزار حفاظت از دندان و فیره می شود.در صنعت پزشکی و دارویی. با توسعه دندانپزشکی تزیینی چینی و بهبود استانداردهای زندگی مردم و توانایی مصرفی، انتظارات مردم از تکنیک ها و خدمات پزشکی روز به روز در حال افزایش است. در نتیجه تقاضا برای تجهیزات با کیفیت و درجه بالای دندانپزشکی و مواد، بیشتر از همیشه در حال توسعه و رشد می باشد.

ما تلاش می کنیم حضور در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو را به تجربه ای فوق العاده برای شما تبدیل نماییم. اگر قصد شرکت در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو را دارید، با افتخار کلیه امکانات و تجربیاتی که به پشتوانه سالها فعالیت در این حوزه اندوخته ایم، در اختیار شما قرار می دهیم. مهمترین ماموریت ما تامین مجموعه کاملی از خدمات، برای حضور هرچه موثرتر و بی دغدغه تر شما در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو است و راهبرد ما در انجام این ماموریت، ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و مورد نظر شماست. خدمات قابل ارائه ما برای این رویداد عبارتند از :

لیست محصولات در نمایشگاه دندانپزشکی جنوب چین

 1. وسایل دندانپزشکی
 2. تجهیزات دندان پزشکی: تجهیزات جامع درمان دندان، تجهیزات درمانی، تجهیزات ایمپلنت، تجهیزات لیزر، تجهیزات تشخیص، تجهیزات اشعه ایکس، تجهیزات عکسبرداری، تجهیزات ضدعفونی کننده دندانپزشکی، تجهیزات مکانیکی دندان پزشکی
 3. ابزار دندانپزشکی: ابزار دندانپزشکی عمومی، ابزار اندودنتیک، ابزار جراحی، ابزار ایمپلنت دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزار مکانیکی ترمیم، ابزار های ارتودنسی، دستگاه بیهوشی دندانپزشکی، ابزار حفاظت از دندان
 4. مواد دندانپزشکی: مواد دندانپزشکی عمومی، مواد ترمیم دندان، مواد جراحی آلوئولار، مواد ساخت پروتز
 5. مواد ارتودنسی: داروی دندان، ضدعفونی کننده دندان
 6. محصولات مراقبت از دهان و دندان: مسواک، خمیر دندان، دهانشویه، نخ دندان
 7. دندان مصنوعی
 8. نرم افزار مدیریت دندانپزشکی
 9. تجهیزات آموزش دندانپزشکی
 10. سیستم اداری ارتباطات

دیگر محصولات نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو

 • محصولات مصرفی دندانپزشکان

 • ابزار یا مواد برای جراحی فک و صورت

 • ابزار یا مواد برای عصب کشی

 • ابزار یا مواد برای بیماری های لثه

 • ابزار یا مواد برای ایمپلنت

 • تجهیزات برای تکنسینهای دندانپزشکی

 • آزمایشگاه های دندانپزشکی

 • داروسازی

 • تجهیزات یا نرم افزار برای مدیریت بیمارستان

در سال ۲۰۱۱ فضای نمایشگاه دندانپزشکی چین در شانزدهمین دوره اش، ۳۶۰۰۰ متر مربع، همراه با ۱۶۴۴ غرفه، و ۶۷۳ غرفه دار برتر از ۲۵ کشور مختلف بوده است، که این غرفه داران آخرین محصولات و فناوری های دندانپزشکی را ارایه دادند.

مزایای نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی جنوب چین (گوانگجو ۲۰۱۶)

۱-فعالیت های آکادمیک معتبر و حرفه ای

این نمایشگاه، همچنین در کنار تنوع غنی از محصولات دندانپزشکی، متخصصان دندانپزشکی را با سمینار های سطح بالای فنی و آکادمیک معتبر، موثر و عملی، فراهم می آورد و در نتیجه می توانید از شهرت بالا در صنعت لذت ببرید.

هر ساله بیش از ۶۰ سخنرانی توسط حدود ۱۰۰ متخصص مشهور دندانپزشکی از داخل و خارج کشور، ارایه داده می شود که تقریبا هر شاخه ای از دندانپزشکی را پوشش می دهد.

۲-گوانگژو در جنوب چین دروازه ای به جهان

شهر گوانگژو بیش از ۲۰۰۰ سال، اولین، بزرگترین و مهمترین بندر جهت تجارت خارجی، بوده است.

۳-سالن نمایشگاه— سومین سالن بزرگ دنیا و بزرگترین سالن آسیا

مجتمع نمایشگاهی صادرات و واردات پاژو چین، سومین سالن بزرگ دنیا و بزرگترین مرکز برگزاری نمایشگاه در آسیا می باشد که در حال حاضر دارای فضایی حدود ۳۳۰،۰۰۰ متر مربع می باشد.

 

آژانس هواپیمایی ارایه کننده خدمات تور :

دفتر خدمات مسافرتی مانیا پرواز رویایی

تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵ / ۷۷۷۵۳۱۰۷ / ۷۷۷۵۳۱۰۸

کانتر : خانم سرشار ، آقای رحیمی

خدمات تور :

صبحانه ، ویزا ، پرواز ، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی ، ترانسفر رفت و برگشت نمایشگاهی جهت گروه ها ،اقامت هتل ، راهنما

ارسال یک پاسخ