آخرین اطلاعات از هتل ها ، مقاصد گردشگری ، ایرلاین ها و ...

هتل ۴ستاره جواد مشهد

هتل ۴ستاره جواد مشهد 
javad view

هتل ۴ستاره جواد مشهد

درهای هتل نوبنیاد جواد (ع) از مهرماه سال ۱۳۸۹ با طراحی و معماری روز و نوین به روی میهمانان ارجمند گشوده شد. مدیریت و کارکنان این هتل پیوسته در اندیشه فراهم کردن محیطی آسایش بخش و دل انگیز برای زائران آفتاب هشتم بوده و همواره در راستای تأمین اقامتی خاطره انگیز و خدماتی متمایز به این عزیزان گام برداشته اند.

هتل ۴ستاره جواد مشهد

نخستین هدف بنیانگذار هتل جواد (ع) – که نسل سوم از تباری است که حسن شهرتی در اداره محل های اقامتی و میهمان نوازی در خراسان را مانند نیاکان خویش داشته است- آن است که امکانات اقامتی با کیفیت و خدمات برتر و شایسته ای را برای میهمانان و گردشگران شهر مقدس مشهد مهیا کند.

بنیانگذار این هتل برای دستیابی به این هدف تمام تلاش خود را در ایجاد محیطی سازگار با انتظار کمی و کیفی میهمان از یک هتل چهار ستاره تاپ با استاندارد ملی به عمل آورده تا بهترین تجربه را از سفر به شهر مشهد مقدس در خاطره میهمانان ارجمند به یادگار بگذارد.

امکانات اتاق ها و سوئیت ها

هتل جواد (ع)، نزدیکترین هتل چهار ستاره تاپ به حرم مطهر رضوی است که از امکانات مطلوب و متناسب با سلیقه های گوناگون میهمانان برخوردار است. این هتل لحظه ای از هدف عالی خود که همانا فراهم کردن اقامتی دلپذیر و به یادماندنی برای میهمانان است چشم برنداشته و همواره تلاش کرده تا با نوآوری و ارتقای کارایی کارکنان و نیز به روزکردن خدمات، رضایت و آسایش این عزیزان را فراهم کند. 

هتل 4ستاره جواد مشهد


پذیرش

 • پرسنل مسلط به زبان های انگلیسی و عربی

 • کارکنان موادب و آگاه

 • میز پذیرش ۲۴ ساعته

  پارکینگ

 • سه طبقه پارکینگ زیر سطح زمین

 • کنترل امنیتی

 • سیستم ضد حریق

 • ورود مستقیم به هتل از طریق پارکینگ

 هتل 4ستاره جواد مشهد لابی

گریزگاهی آرام در لابی هتل جواد در انتظار شماست . روح خود را درهوای پاک و باطراوت لابی تازه کنید. از نوشیدنی های فرحبخش کافی شاپ لذت ببرید؛ وبگردی کنید؛ یا اینکه فقط برروی مبلهای نرم و راحت بنشیند و بگذارید آبشارلابی روحتان را نوازش دهد.

 • یک مجموعه از روزنامه های به روز در لابی موجود است

 • سرویس اینترنت بیسیم هتل فراهم است

 

رستوران

طعمی دلپذیر و ماندگار از خاطرهها را در رستوران هتل جواد (ع) با خدماتی ممتاز و محیطی مجلل و مدرن تجربه کنید. هتل جواد (ع) با ارائه بهترین خوراکیهای دلچسب و بهروزترین خدمات در رستوران دلباز و شیک، آماده پذیرایی از میهمانان عزیز خود است.

 • صبحانه: ۷:۳۰ – ۱۰ صبح                  ناهار   : ۱۲ – ۳:۳۰ ظهر                      شام   : ۷:۳۰ – ۱۱ شب

 کافی شاپ

خاطره ای دلپذیر و ماندگار از طعم ها را در کافی شاپ هتل جواد (ع) تجربه کنید. هتل جواد (ع) با ارائه بهترین خوراکی های دلچسب و به روزترین خدمات در کافی شاپ دلباز و شیک، میان  وعده های لذیذ و متنوع در محیط ایرانی و سنتی کافی شاپ، و همچنین اینترنت بی سیم فراگیر آماده پذیرایی از میهمانان عزیز خود است.

 • ساعات کار کافی شاپ : ۱۰ تا ۱۲ شب

 

تشریفات و سالن کنفرانس
 هتل جواد (ع)، همگام با نیاز میهمانان به برگزاری مراسم و کنفرانس قدم برداشته و با دراختیار گذاشتن سالن های مجزا با طراحی نوین و چیدمانی هنرمندانه، منویی متنوع و دلچسب از باسلیقه ترین و خوشمزه ترین خوراکی ها همراه با خدمات کارآمد و متمایز آنها را در برگزاری ضیافت های کوچک و خودمانی تا کنفرانس های بزرگ و رسمی یاری می رساند.
این هتل دارای سه سالن است که هر یک به تنهایی و یا با هم پذیرای مهمانان هستند:
•    یک سالن پذیرایی بزرگ و مجلل مشرف به لابی با ظرفیت ۲۵۰ مهمان
•    دو سالن چندمنظوره در دو طبقه مجاور لابی هریک با ظرفیت ۱۲۰مهمان
 

 

دسترسی ها

 هتل جواد (ع) با فاصله ای بسیار کوتاه از حرم مطهر رضوی، جنب خیابان امام رضای ۳ واقع شده است. فاصله این هتل تا پایانه های حمل و نقل عمومی در مشهد مقدس:
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد: ۷ کیلومتر
پایانه راه آهن: ۷ کیلومتر
پایانه اتوبوس رانی: ۲ کیلومتر
ایستگاه قطار شهری: ۵۰۰ متر
ایستگاه اتوبوس شهری (BRT) فقط چند قدم

تماس با ما

کانتر : آقای رحیمی      تلفن : ۸۸۱۰۵۰۷۲ / ۸۸۱۰۹۱۵۵/ ۷۷۷۵۳۱۰۷/ ۷۷۷۵۳۱۰۸ -۰۲۱

مشاوره : ۰۹۱۹۴۹۹۷۲۰۶/۰۹۱۹۳۰۱۱۲۰۵

جهت رزرو و برقراری ارتباط با ما به آدرس www.safarweb.com مراجعه نمایید.

 

ارسال یک پاسخ